همان طور که از قبل در وبلاگ قول داده بودم مطلب رو به اشتراک گذاشتم

بهترین دک برای کلش رویال (پکاه) رو براتون توضیح میدم.

کارت های مورد نیاز بازی:

پکاه. دژکوب نبرد. تیر کمان. گوبلین نیزه دار. ویزارد. قبرستان(لجندری). والکری. گله اسکلت

این دک هرچند شاید از لحاط دفاع هوایی متوسط باشه ولی از نظر دفاع زمینی و حمله فوق العادست

 

نحوه کار:🔨

ابتدا کارت ویزارد را از پشت برج شاه بزارید و تا موقعی که به رودخانه نزدیک شد پکاه رو جلوش بزاره و اگر اکسیر مورد نیاز والکری رو داشت.کارت والکری هم بزاره.حالا فواید این حرکت اولیه چیه؟

۱.با یک نیرو قدرتمند حمله کردی و برای حریف سخته اینو دفع کنه.

۲.راحت هم از هوا و زمین پکاه رو حمایت میکنی

۳. اگر یکم زیرکی کنی راحت یه برج رو نابود میکنی.

.

دژکوب نبرد رو میتونی وقتی پکاه و ویزارد و والکری اونور مشغول هستن دژکوب نبرد رو از یه سمت دیگه بزاری و با تیر هم حمایتش کنی.و خیلی راحت میتونی سه چهارمه جون برج رو از بین ببری.

این از این.حالا کارت تیر برای چیه؟وقتی حریفت گله اسکلت و مینیون و.... میزاره و تو فقط میتونی با یک تیر بزنیشون میتونی از تیر استفاده کنی که یک گله اسکلت و مینیون رو با یک کلیک به فنا بدی.

از گوبلین نیزه دار خیلی میتونی استفاده کتی.مثلا بالون میفرسته با گوبلین و ویزارد دفعش کنی.یا مثلا شاهزاده در حال یورشه هست گوبلین های نیزه دار رو جلوش بزاری تا یورشش متوقف بشه و برج برخورد نکنه و با ویزارد از بین ببریش و..............

از قبرستون اگر میخوای استفاده کنی باید فوق العاده تیز و تند باشی.وقتی مثلا پکاه رو فرستادی که برج با زدن اون سرگرم شده تو میتونی قبرستون رو کنار برج بندازی و خیلی راحت با چند شمشیر میتونی خیییییلی راحت یه برج رو داغون کنی خییییلی راحت!

از والکری میتونی برای این استفاده کنی که حریف اگر یهو همزمان گله اسکلت فرستاد و گله بربر و غیره تو فقط با گذاشتن والکری همرو پودر کنی.

گله اسکلت هم اگر حریف پکاه یا شاهزاده گذشته میتونی ازش استفاده کنی تا اونارو نابود کنه.

 

امید وارم از مطالب ما لذت برده باشین.سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.